Нові технології

Успішно використовуються в технологічному процесі ремонту літаків і авіаційних двигунів технології, вживані на Державному підприємстві завод 410 ЦА.

Лазерний комплекс застосовується для розкрою конструкцій різної складності з листових матеріалів :сталь, оргскло, фанера завтовшки до 5 мм порозроблених програмах деталей авіаційної техніки з підвищеним заносом методом плазмового напилення порошкових металевих матеріалів на підготовлену поверхню. Товщина покриття – 0,2-0,6мм. Розміри відновлюваних деталей: діаметр – 700мм, довжина - 500м.

Детонаційна установка призначена для відновлення деталей авіаційної техніки з підвищеним зносом методом детонаційного запилення порошкових металевих матеріалів на підготовлену поверхню. Товщина покриття -0,002-0,8мм. Розміри відновлюваних деталей : діаметр -700мм, довжина - 1,5м.

Установка для виготовлення шлангів високого тиску використовується в технологічному процесі виготовлення шлангів високого тиску з металевим обплетенням і внутрішнім діаметром від 4мм до 12мм, що отримали застосування в гідросистемах різної техніки.

Translate »