Фарбування літаків

Фахівцями заводу освоєно технологічний процес фарбування літаків поліуретановими емалями західноєвропейської фірми DuPont. Використання поліуретанових покриттів забезпечує відмінний зовнішній вигляд літака, високі естетичні і аеродинамічні якості, підвищує стійкість до впливу атмосферних чинників, зменшує витрату палива і в цілому підвищує економічні показники авіатехніки в процесі експлуатації.
Роботи з фарбування зовнішньої поверхні літака виконуються строго за схемами, що надаються Замовником. Нанесення написів, логотипів, трафаретів, а також інших елементів індивідуальних колірних схем виконується шляхом нанесення етикеток, що вінілових плівок. Зазначені елементи колірних схем фарбування літаків виготовляються на заводі за допомогою використання системи повнокольорової стійкою друку на вінілових плівках фірми GERBER EDGE.
Застосовуючи систему повнокольорового стійкою друку на вінілових плівках фірми GERBER EDGE, підприємство також ефективно вирішує завдання пов'язані з дизайнерським оформленням салонів авіаційної техніки. На сьогоднішній день фарбування літаків з використанням поліуретанових емалей, з огляду на перелічені переваги, набуває все більший попит.
Translate »