Державне підприємство "ЗАВОД 410 ЦА" запрошує Вас до взаємовигідної співпраці в галузі ремонту і сервісного обслуговування авіаційних двигунів Д-36.
Двигатель Д-36 на испытательном стендеДвигун Д-36 на випробувальному стенді

Двигуни Д-36 добре зарекомендували себе в експлуатації, на них досягнуті великі призначений і міжремонтний ресурси, вони мають порівняно високі показники надійності.
Це досягається великою спільною роботою фахівців і робітників Державного підприємства завод 410 цивільної авіації, колективу конструкторів і інженерів ЗМКБ «Івченко-Прогрес», інженерів-технологів, металургів, фахівців з надійності, міцності, виробничників ВАТ «Мотор-Січ», Головного Представництва Замовника на цьому підприємстві.

Цех №1 по ремонту двигателейЦех №1 по ремонту авіадвигунів

Капітальний ремонт двигунів Д-36 на заводі, технологічний цикл якого складає від 45 до 60 днів, виконується з конструкторсько-технологічним супроводом з боку підприємства розробника і підприємства-виробника.

При цьому оперативно вирішуються питання, що виникають в процесі ремонту, здійснюється моніторинг технічного стану надходять в ремонт двигунів і ефективності впроваджених доробок конструкції.

Завдання відновлення параметрів двигуна при ремонті, пов'язані зі збільшенням напрацювання при його інтенсивній експлуатації і підвищеним зносом деталей, а паралельно - завдання зниження ремонтних витрат і зменшення собівартості, змушують нас розробляти пропозиції щодо подальшого вдосконалення, як конструкції двигуна, так і технологічних процесів ремонту.

Здійснюється супровід і технічна підтримка експлуатації відремонтованих двигунів в авіакомпаніях.

Модульність конструкції двигуна Д-36 дозволяє проводити і середній ремонт методом заміни окремих модулів в умовах експлуатації, що забезпечує повне і ефективне використання авіаційної техніки.

Фахівцями по ремонту двигунів вивчається досвід роботи зарубіжних ремонтних підприємств і центрів технічного обслуговування, проводиться моніторинг сучасних методів роботи і підходів з метою використання передового і прогресивного досвіду.

Основними критеріями ремонту є забезпечення безвідмовної роботи двигуна і відпрацювання міжремонтного ресурсу.

Види послуг

Пропонуємо капітальний ремонт авіаційних двигунів Д-36 1 серії, серії 1А, 2А, і їх агрегатів.

Основними критеріями ремонту є забезпечення безвідмовної роботи двигуна і відпрацювання міжремонтного ресурсу.

 

Відділ маркетингу:

тел./факс: +380 44 246 26 65, 241 09 88, 246 23 79

Збирання двигуна Д-36

Translate »