ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАВОД 410 ЦА» представляє собою потужне авіаремонтне підприємство - одне з провідних підприємств на пострадянському просторі на сьогоднішній день, яке виконало  капітальний ремонт понад шести тисяч літаків і сорока тисяч авіаційних двигунів, що має репутацію стабільного і надійного партнера.

Історія заводу - це яскраве оповідання про те, як з невеликої авіаремонтній бази, самовідданою і часом героїчною працею досягнуто те, що ми маємо - професійний і згуртований колектив, міцні трудові традиції, виробнича база, ресурси, ефективна управлінська стратегія.

Успішне вирішення поставлених завдань забезпечено стабільністю підприємства, його постійним розвитком. Виробнича база та закладений потенціал, дозволяють не тільки зміцнити досягнуті позиції, а й примножити їх, освоюючи і розвиваючи нові напрямки, пов'язані з освоєнням ремонту нових типів авіаційної техніки.

Надаючи якісний продукт, цінові показники якого відповідають умовам ліцензійних угод і існуючої на ринку даних послуг конкуренції, ми налаштовані на продуктивну роботу, розширення географії наших потенційних замовників. Ми цінуємо наших численних партнерів і завжди раді можливостям для розвитку співпраці.

Translate »