Урочиста передача літака Ан-26 Збройним силам України

27 грудня 2016 року на ДП "ЗАВОД 410 ЦА" прибула делегація в складі представників Генерального штабу Збройних сил України на чолі з Начальником Генштабу— Головнокомандувачем Збройних Сил України, Генералом армії України Муженко В.М. та ДК «Укроборонпром» в особі Заступника генерального директора з авіабудування та виробництва Коробова В.К. для прийняття участі в урочистій передачі літака Ан-26 Повітряних сил Збройних сил України.

Генеральний директор ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевич В.В. ознайомив високих гостей з виробничими цехами з ремонту двигунів, моторовипробувальною станцією. На літаковій території оглянули цеха з ремонту літаків та льотно-випробувальний експлуатаційний комплекс.

Після огляду заводу фахівці підприємства представили літак Ан-26, на якому виконано капітальний ремонт та відновлювальні роботи.

В присутності колективу ДП "ЗАВОД 410 ЦА" начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України, Генерал армії України Муженко В.М. подякував колектив ДП "ЗАВОД 410 ЦА" за плідну співпрацю, зазначив, що Україні потрібна авіація, особливо Збройним силам України і сьогоднішня передача літака – це важливий вклад в підвищення обороноспроможності військово-транспортної авіації.

Генеральний директор ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевич В.В. у відповідь подякував за довіру Міністерство оборони України та наголосив, що ДП "ЗАВОД 410 ЦА" в складі ДК «Укроборонпром» готовий до нових замовлень і в подальшому буде робити все необхідне для виконання замовлень Збройних сил України щодо ремонту авіаційної техніки, в тому числі і вертольотів. Керівник Заводу вручив командиру військової частини 2215, полковнику Філатову Д.В. Сертифікат на відремонтований літак, а ключі від борту – командиру повітряного судна.

Керівник експлуатуючої військової частини 2215, полковник Філатов Д.В. подякував колективу та Генеральному директору ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевичу В.В. за плідну співпрацю, підкресливши, що це черговий відремонтований літак для їх військової частини, який буде брати участь у відповідальних завданнях, а також привітав колектив підприємства з Новорічними святами, Різдвом Христовим.

img_3533

img_3555

img_3560

untitled2

untitled3

untitled4

untitled5

Translate »