Привітання з нагоди 25-річчя створення Авіаційної  ескадрильї «Блакитна стежа»

27 жовтня 2017 року Генеральний директор Державного підприємства "Завод 410 ЦА"  Ганькевич В.В. відвідав з нагоди 25-річчя створення Авіаційну ескадрилью «Блакитна стежа» Військової частини А-2215.

Керівник ДП "Завод 410 ЦА"  передав щирі привітання від колективу підприємства та подяку за плідну співпрацю, зазначивши при цьому, що вже чверть віку авіатори ескадрильї «Блакитна стежа» гідно несуть на своїх крилах службу, виконуючі складні і небезпечні польоти, здійснюють регулярні міжнародні місії, ризикуючи власним життям задля збереження мирного неба над головами.

Сила та гордість Авіаційної  ескадрильї «Блакитна стежа» - це дружна команда та досвідчене управління, професіоналізм та компетентність, виважений підхід та надійність!

Нехай же командний дух та майстерність тримають крила  «Блакитної стежі» на висоті, а небо буде завжди відкрито та прихильно до вас!

Користуючись нагодою, бажаємо авіаторам та їх родинам процвітання та стабільності, щастя та благополуччя, міцного здоров'я та гарного настрою, а також успіхів у благородній справі служіння народові заради миру і процвітання України!

Translate »