Подяка Віце-маршала авіації М. Мазхарула Іслама, заступника начальника льотного складу (ТО) Штабу Військово-Повітряних Сил Народної Республіки Бангладеш

На ім’я Генерального директора ДП "ЗАВОД 410 ЦА" Ганькевича В.В. надійшла подяка Командування Військово-Повітряних Сил Народної Республіки Бангладеш в особі Пана Віце-маршала авіації  М. Мазхарула Іслама, заступника начальника льотного складу (ТО) Штабу Військово-Повітряних Сил Народної Республіки Бангладеш.

Пан М. Мазхарул Іслам висловив подяку за якісно виконаний капітальний ремонт літака Ан-32 ВПС Народної Республіки Бангладеш, а також повідомив про успішне доправлення літака в Бангладеш на місце його постійної дислокації. Екіпаж літака задоволений роботою літака під час перельоту.

Також в листі зазначено про гордість за тривалі успішні і надійні ділові відносини з ДП "ЗАВОД 410 ЦА" , які базуються на взаємній довірі та повазі, та сподівання, що два наступні літаки ВПС Бангладеш будуть відремонтовані спеціалістами з таким же вмінням і професіоналізмом.

Від імені Військово-повітряних сил Народної Республіки Бангладеш Пан М. Мазхарул Іслам передав Генеральному директору Ганькевичу В.В. та всьому колективу заводу найщирішу і найглибшу вдячність.

Як повідомлялось раніше, 25 вересня 2017 року на території Державного підприємства «ЗАВОД 410 ЦА» відбулась урочиста передача відремонтованого та модернізованого літака АН-32 Народної Республіки Бангладеш представникам Замовника та екіпажу повітряного судна.

Translate »