Підсумки участі в ХІV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2017» ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА “ЗАВОД 410 ЦА”

ДП "ЗАВОД 410 ЦА" в складі Державного концерну «Укроборонпром» прийняло участь в ХІV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та Безпека – 2017».

Делегація підприємства на чолі з Генеральним директором Ганькевичем В.В. під час виставкового заходу провела конструктивні ділові зустрічі з командуванням Збройних сил України, силових структур, військовими аташе, партнерами та потенційними замовниками.

Важливою подією в рамках виставкового заходу стало підписання 10 жовтня 2017 року ДП "410 ЗАВОД Цивільної Авіації" та провідною американською корпорацією Rockwell Collins Меморандуму про співпрацю. Досягнуті домовленості дозволять значно розширити можливості  ДП "ЗАВОД 410 ЦА" і в результаті співпраці завод планує не тільки встановлювати сучасне бортове обладнання,  й з часом поглибити співпрацю, ставши регіональним дилером, що дозволить самостійно виконувати рекламаційні та гарантійні ремонти обладнання.

Під час виставкового заходу стенд ДП "ЗАВОД 410 ЦА" відвідала делегація Командування Збройних Сил Народної Республіки Бангладеш. Представники заводу висловили щиру подяку за плідну багаторічну співпрацю. Також виставку відвідали представники Замовника Народної Республіки Бангладеш, що в даний час супроводжують виконання робіт на літаку Ан-32 ВПС Республіки Бангладеш.

Translate »