Реформа “Укроборонпрому” або нове життя оборонного комплексу

Цього року на "Укроборонпром" чекають масштабні зміни. Державний концерн перетворюється у нову сучасну керуючу компанію у формі акціонерного товариства і об’єднає різні підприємства за конкретними напрямами виробництва. Це дасть можливість не лише оптимізувати активи, які не задіяні в роботі і просто простоюють, але й вдосконалити управління концерном. А головне – дозволить виробляти більш якісне та сучасне озброєння та техніку на потреби української армії.

149070579_1183299868734304_8779790791515738166_n

Чому потрібно реформувати "Укроборонпром"

Тривалий час "Укроборонпром" був таким собі квазі-міністерством. Концерн об’єднував близько 100 різних активів у різних секторах промисловості. Але при цьому не мав  повноважень, щоб управляти та реформувати ці підприємства. А це вкрай важливо  в умовах війни та конкуренції на світовому ринку.

Усі попередні роки діяльність "Укроборонпрому" регулювалась окремим законодавством. Який в цьому мінус? Він на 5 років відстав від решти великих державних компаній (таких як Укрпошта, Укрзалізниця, Нафтогаз). Саме тому ми зробили цей необхідний крок, розробили відповідний законопроєкт № 3822 і ми проголосували за нього в першому читанні – про перехід до ефективної моделі корпоративного управління.

Корпоративне управління – це юридична можливість залучати інвестиції, розвиток вітчизняного ОПК і можливість отримати 100% сучасну державну оборонно-промислову компанію.

Відтепер гендиректор Укроборонпрому обирається Наглядовою радою. Вона ж займатиметься питанням його зарплати та звільнення. До складу Ради входять по два представника від Президента та Кабінету Міністрів і троє незалежних члени. Це дозволить вберегти керівника від політичного впливу.

Окрім того, незалежні наглядові ради будуть тепер на кожному акціонерному товаристві і вони матимуть повноваження, щоб регулювати діяльність підприємства, контролювати органи управління. Так, підприємства "Укроборонпрому" зможуть створювати спільні підприємства з  вітчизняними та іноземними партнерами.

Давайте візьмемо для прикладу КБ "Антонов" і компанію Boeing. Вони зможуть разом виробляти лінійку винищувачів. Для цього об’єднуються в спільне підприємство, Boeing передає нам частину продукції або свою технологію, а ми з нашою технологічною базою створюємо продукт. При цьому 100% власності акціонерного товариства залишається у держави.

147569797_439957467418490_2221215251920942818_n

Що буде з кадрами?

Концерн "Укроборонпром" об’єднує 137 оборонних підприємства (з них 21 – на тимчасово окупованих територіях), на яких працює близька 68 000 співробітників. Ми провели аналіз і з’ясувалось, що 28 підприємств втратили своє значення для обороноздатності країни. Вони не ведуть економічної активності, не виконують державного оборонного замовлення, нічого не виробляють і не експортують. Вони будуть передані до Фонду державного майна України чи інших державних органів. При реорганізації, на яку дають від 3 місяців, працівників підприємств не лишаться роботи, трудові договори продовжуватимуть з новоутвореними товариствами. Законопроєкт передбачає, що всі активи передаватимуться автоматично, дозволяється не переробляти ліцензії і дозволи, адже ми переводимо все фактично з одного державного підприємства в інше. Просто ми скорочуємо час цієї процедури і позбуваємось бюрократичних складових – уся передача буде абсолютно прозорою.

Джерело: https://cutt.ly/MkNoob6

Translate »