ДП “ЗАВОД 410 ЦА” відвідала делегація Міністерства оборони та Штабу Військово-Повітряних Сил Республіки Індія

29 листопада 2017 року  ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД 410 ЦА" відвідала делегація Міністерства оборони та Штабу Військово-повітряних сил Республіки Індія в супроводі представників Державного Зовнішньоторговельного Підприємства «СпецТехноЕкспорт».

В ході зустрічі делегація оглянула виробничі площі підприємства та ознайомилась з можливостями заводу з відновлення авіаційної техніки.

Проведено переговори щодо продовження співпраці з капітального ремонту, модернізації та подовження ресурсу літаків Ан-32 Військово-повітряних сил Республіки Індія.

Міністерство оборони Республіки Індія є одним з найбільших експлуатантів авіаційної техніки марки «АНТОНОВ», а саме військово-транспортних літаків Ан-32.

 

1

2

3

4

5

 

Нагадаємо, що 10 жовтня 2017 року ДП "ЗАВОД 410 Цивільної Авіації", що входить до складу ДК "Укроборонпром", та провідна американська корпорація Rockwell Collins, яка спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових та електронних систем для авіації, а також іншої авіоніки, підписали меморандум про співпрацю.

Translate »