ДП “Завод 410 ЦА” бере участь в соціально-економічних ініціативах Солом’янського району міста Києва

Першого березня 2017 року відбулось чергове засідання Ради директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району міста Києва, в якому взяв участь  Генеральний директор Державного підприємства "Завод 410 ЦА"  Ганькевич Віктор Володимирович.

Засідання проводилося за головування Голови Ради директорів  промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району міста Києва та за участі народного депутату України Андрієвського Д.Й., Голови Солом’янської районної Державної адміністрації в місті Києві Шкуро М.Ю., Керівників підприємств району, представників професійно-технічних навчальних закладів.

Одним з основних на засіданні було питання “Про стан підготовки кадрів робітничих професій для промислового комплексу району”. Рада директорів промислових та науково-дослідних підприємств Солом’янського району прийняла наступні рішення:

  1. Підтримати ініціативи представників професійної освіти з питань фінансування навчально-виробничого процесу та працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів.
  1. Нагальним питанням щодо мотивації молоді до майбутньої роботи на підприємствах є оплата праці учням профтехучилищ під час проходження навчальної практики, стажування та надання соцпакету.

dsc_1018

dsc_1040

dsc_1148

dsc_1175

Translate »