ДП “ЗАВОД 410 ЦА” передав черговий літак Ан-26 Повітряним силам Збройних сил України після проведення капітального ремонту

23 червня 2017 року на ДП "ЗАВОД 410 ЦА"  відбулась урочиста передача відновленого літака Ан-26 Повітряним Силам Збройних Сил України.

На завод прибула делегація в складі Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-полковника Сергія Дроздова, Головного інженера авіації Повітряних Сил – начальника управління Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, генерал-майора Петра Скоренького та заступника директора з безпеки ДК “Укроборонпром” Михайла Кондрата, а також представників військової частини, де буде експлуатуватися літак.

Під час передачі Генеральний директор ДП “ЗАВОД 410 ЦА” Віктор Ганькевич зауважив, що якісне та вчасне відновлення авіаційної техніки для Збройних сил України має першочергове значення для підприємства, а колектив вважає за велику честь робити внесок в посилення обороноздатності України і докладає максимум зусиль для виконання поставлених задач. Військовим було вручено Сертифікат на відремонтований літак, а також зменшену копію літака на добру пам'ять про співпрацю.

Командуючий  Повітряних сил ЗСУ Сергій Дроздов відзначив: "Сьогодні приємно, що ми цей літак отримуємо для виконання заходів бойової підготовки в процесі виконання Антитерористичної операції в зоні АТО. Так, є в нас, на жаль, і втрати в цей час, і загибель екіпажа, і втрата літаків, але трудовий колектив заводу завжди йде з нами поруч і допомагає в тяжкі часи".

Черговий військово-транспортний літак отримав нове життя та здійнявся в небо для несення служби в складі Збройних Сил України.

1

2

3

4

5dsc_7712

dsc_7720

dsc_7742

“Завод 410 Цивільної авіації” “Укроборонпрому” відновив для Повітряних Сил України черговий Ан-26

http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/zavod-410-tsyvilnoyi-aviatsiyi-ukroboronpromu-vidnovyv-dlya-povitryanyh-syl-ukrayiny-chergovyj-26.html

Як “Завод 410 ЦА” відновив Ан-26 для Повітряних сил України – відео

http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/yak-zavod-410-tsa-vidnovyv-26-dlya-povitryanyh-syl-ukrayiny-video.html

После капитального ремонта летчики получили еще один Ан-26

https://www.youtube.com/watch?v=8d2eTaVRry0

Пілотам ЗСУ передали модернізований Ан-26

https://www.youtube.com/watch?v=rHHBqysxYGA

 

Translate »