ДП «ЗАВОД 410 ЦА», НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка»: співпраця для інноваційного розвитку та модернізації машинобудування України

25 червня 2018 року укладена угода про стратегічне партнерство між ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЗАВОД 410 ЦА», НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» та Корпорацією «Науковий парк «Київська політехніка».

З метою розвитку авіабудування та підготовки нових молодих кадрів, КПІ та Завод 410 ЦА будуть співпрацювати при розробці інноваційних проектів і стартапів в галузі високих технологій, впровадженні нових високоефективних форм організації виробництва та реалізації наукомісткої конкурентоспроможної продукції на внутрішньому та зовнішніх ринках. Ця робота може проводитись лише за допомоги сучасних інноваційних розробок із залученням спеціалістів з фаховими знаннями.

Співробітництво планується за наступними напрямками:

  • Виготовлення та випробовування контрольних примірників для визначення механічних характеристик металевих та неметалевих матеріалів;
  • Виготовлення та відновлення компонентів авіаційної техніки різними методами зварювання;
  • Виготовлення кріпильних деталей методом холодного об’ємного штампування;
  • Виготовлення ущільнювальних деталей з термостійкої гуми;
  • Випробовування гумовотехнічних засобів та гумових сумішей у відповідності до вимог технічних умов та інші.

 

Крім того, Університет та Науковий парк «Київська політехніка» за замовленнями підприємства здійснюватимуть розробку конкретних видів продукції, у тому числі з імпортозаміщення. А завод, у свою чергу, надаватиме свою матеріально-технічну базу для експериментальних досліджень і розробок.

На фото: обговорення співпраці та подальшої взаємодії.

_MG_4803

Публікація на сайті НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»:

Угода з Державним підприємством «Завод 410 ЦА» http://kpi.ua/node/16070 

Translate »