ДП «ЗАВОД 410 ЦА» працює в межах своїх потужностей – Віктор Ганькевич

ДП «ЗАВОД 410 ЦА» працюватиме згідно із затвердженим графіком. У найближчих планах провідного авіаційного підприємства – нові замовлення. Про це заявив новий очільник 410 заводу Віктор Ганькевич на зустрічі з трудовим колективом.
«410 авіаційний завод працює в межах своїх потужностей. Замовлення є, але ми будемо нарощувати їх кількість задля підвищення соціальних стандартів працівників. Аудит фінансово-господарської діяльності жодним чином не пов'язаний із виробничим процесом», - заявив Віктор Ганькевич.
За його словами, перед заводом стоїть завдання якомога швидше інтегруватись в систему ДК «Укроборонпром» та збільшити виробничі потужності.
«Наша мета - співпрацювати напряму майже з усіма авіаційними підприємствами України в рамках єдиної системи «Укроборонпрому», – додав очільник заводу цивільної авіації.
ДП «ЗАВОД 410 ЦА» надає широкий спектр послуг з ремонту та сервісного обслуговування літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, а також двигунів Д-36 . У 2015 році підприємство отримало сертифікат НАТО на відповідність стандартам альянсу.
Translate »