ДП «ЗАВОД 410 ЦА» відзначив 70 річницю з дня створення та передав Збройним Силам модернізований літак Ан-26 КПА

06 липня 2018 року на території ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД 410 ЦА" відбулось святкування з нагоди 70-ї річниці заснування підприємства.

В урочистих заходах взяв участь Президент України Петро Порошенко, а також представники органів державної влади, керівництво Державного концерну «Укроборонпром», Повітряних сил Збройних сил України, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Військово-Морських Сил, Державної прикордонної служби, представники замовників та партнерів, підприємств з України та зарубіжних країн.

Президент України Петро Порошенко привітав колектив заводу зі славним ювілеєм, вручив державні нагороди заслуженим працівникам та передав Збройним силам України відремонтований та модернізований літак Ан-26 КПА.

В своїй промові Президент підкреслив, що Україна володіє всіма необхідними якостями і пишається своїми авіабудівниками та авіаремонтниками. «Доки країна будує літаки і здатна їх відновлювати та модернізувати, країна буде залишатися рівною серед рівних на високотехнологічних ринках. Україна і авіабудівні, авіаремонтні підприємства залишаються дуже привілейованими партнерами для наших іноземних друзів. Будувати і обслуговувати, ремонтувати авіаційну техніку завжди було справою кращих», - наголосив Петро Порошенко.

В рамках святкового заходу були представлені зразки авіаційної техніки, яка пройшла глибоку модернізацію та оснащення відповідними сучасними системами безпосередньо на підприємстві. Основна спеціалізація  ДП «ЗАВОД 410 ЦА» – роботи з капітального ремонту та технічного обслуговування  літаків Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, Ан-72 та Ан-74, капітальний ремонт авіаційних двигунів Д-36 та допоміжних силових установок РУ-19А-300.

ДП «ЗАВОД 410 ЦА» заснований у 1948 році, пройшов довгий та складний шлях розвитку і, завдяки високій якості надання послуг, стислим термінам виконання робіт, чіткому виконанню умов контрактів, заслужено займає місце провідного авіаремонтного підприємства.

Виступ Президента України Петра Порошенка на урочистих заходах з нагоди 70-річчя ДП "ЗАВОД 410 ЦА": https://www.youtube.com/watch?v=37bKFyaENJw

2_0907

1_0907

5_0907

4_0907

3_0907

6_0907

7_0907

Translate »